понеділок | 29 листопада 2021 | 01:21
16.04.2015

16 квітня 2015 року, за участі Прем’єр-міністра України А.Яценюка відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради

NTSER

У заході взяли участь члени Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Міністр енергетики та вугільної промисловості В.Демчишин, виконуючі обов’язки Міністра фінансів України І.Уманський та Міністра економічного розвитку і торгівлі України Р.Корж, Національний координатор МОП в Україні С.Савчук, в.о. Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Д.Вовк, а також представники територіальних соціально-економічних рад, Адміністрації Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Національної ради, Національної служби посередництва і примирення,  інші представники органів виконавчої влади, громадськості та наукових кіл, засоби масової інформації.

Прем’єр-міністр України у своєму виступі поінформував присутніх про сучасний стан економіки України, про ситуацію на грошово-кредитному та валютному ринках країни, про стан розвитку енергетичного сектору, промисловості, бюджетної політики, окремо виділивши виклики, які сьогодні постали перед державою та суспільством. Крім того, Арсеній Яценюк підкреслив про необхідність підвищення та удосконалення соціальних стандартів, а також запропонував створити Раду промисловців, виробників і експортерів при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, до складу якої запросив увійти роботодавців, профспілки, громадянське суспільство та експертне середовище.

С.Кондрюк, заступник Співголови Національної ради від профспілкової сторони, в своєму виступі акцентував увагу на необхідності запровадження європейських стандартів соціального захисту, а також окреслив основні пропозиції, напрацьовані профспілками для подолання соціальної несправедливості в країні.

Під час свого виступу Володимир Цибульський, голова правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців, генеральний директор АТ "СКФ Україна", наголосив на необхідності проведення економічних реформ, відновлення довіри інвесторів та модернізації виробничих потужностей, зокрема з метою стимулювання глибокої переробки сировини тощо.

Члени Національної ради підтримали пропозицію профспілкової сторони вважати це засідання першим етапом на шляху до запровадження європейських стандартів ведення соціального діалогу. Крім того, вирішили додатково опрацювати проблемні питання у комітетах, з метою вироблення узгодженого рішення, та провести наступне засідання Національної ради наприкінці травня поточного року.

Крім того, було затверджено Пріоритетні напрями діяльності Національної ради на новий період.

Детальна інформація про проведення засідання Національної ради буде опублікована додатково. Також, після опрацювання відповідних матеріалів додатково будуть розміщені відео та аудіо звіти про захід.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: