понеділок | 29 листопада 2021 | 01:19
13.05.2015

13 травня 2015 року в Міністерстві соціальної політики України відбулося перше організаційне засідання Комітету з питань економічного розвитку та підприємництва за участі Голови Національної ради, Міністра соціальної політики України Павла Розенка

NTSER

Під час засідання було обрано керівний склад комітету. Головою Комітету став Олійник Д.М., заступник Співголови Національної ради від сторони роботодавців. Заступником голови Комітету від профспілкової сторони обрано голову Професійної спілки авіабудівників України Жугаєвича Я.В.  Кандидатура заступника голови Комітету від сторони органів виконавчої влади визначається.

Окрім того, членами Комітету було вирішено доопрацювати проект рішення Національної ради з питання «Про стан та перспективи соціально-економічного розвитку України на 2015-2016 роки у контексті започаткованих реформ та курсу держави на євроінтеграцію» після опрацювання пропозицій, наданих членами Комітету від профспілкової сторони.

Також, прийнято рішення погодити проект Плану заходів Національної ради на 2015 рік, доповнивши його питанням щодо формування системи утворення цінової політики державних монополій. 

Прес-служба НТСЕР