четвер | 2 грудня 2021 | 23:33
14.05.2015

14 травня 2015 року в приміщенні секретаріату Національної ради відбулося перше організаційне засідання Комітету з питань соціальної та гуманітарної політики

NTSER

Під час засідання було обрано Голову Комітету – Широкова А.І., голову Об'єднання всеукраїнських автономних профспілок, голову профспілки працівників Національної академії наук України.

Окрім того було обрано двох заступників голови Комітету:

- від сторони роботодавців Климпуша О.Д.  голову Правління Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців транспорту «Федерація роботодавців транспорту України»;

- від сторони органів виконавчої влади Шамбіра М.І., першого заступника Голови правління Пенсійного фонду України.

В ході проведення заходу члени Комітету розглянули проект Плану заходів Національної ради на 2015 рік та вирішили актуалізувати його окремі питання, зокрема стосовно удосконалення пенсійного законодавства та формування ефективної системи охорони здоров’я.

Також, була прийнята пропозиція доопрацювати проект рішення Національної ради з питання «Про стан та перспективи соціально-економічного розвитку України на 2015-2016 роки у контексті започаткованих реформ та курсу держави на євроінтеграцію» в межах компетенції Комітету з питань соціальної та гуманітарної політики.

Прес-служба НТСЕР