понеділок | 29 листопада 2021 | 01:04
14.05.2015

14 травня 2015 року в приміщенні секретаріату Національної ради відбулося перше організаційне засідання Комітету з питань розвитку громадянського суспільства та міжнародних відносин

NTSER

Під час засідання було прийнято рішення обрати заступниками голови Комітету

-       від профспілкової сторони Андреєва В.М., голову Професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України;

-    від сторони роботодавців Шевчука О.Б., голову ради Всеукраїнського об'єднання обласних організацій роботодавців в сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій, представник Конфедерації роботодавців України.

А також, запропонувати стороні органів виконавчої влади визначити на посаду Голови Комітету заступника Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Зеркаль О.В.

В зв’язку з цим, тимчасово виконання обов’язків Голови Комітету з питань розвитку громадянського суспільства та міжнародних відносин покладено на заступника голови Комітету Андреєва В.М.

В ході проведення заходу, члени Комітету розглянули та погодили в цілому проект Плану заходів Національної ради на 2015 рік та рекомендували доповнити його положенням «Про виконання планів заходів Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади щодо імплементації в національне законодавство нормативних актів ЄС».

Також було вирішено в рамках Комітету вивчити питання щодо шляхів та форм взаємодії Національної ради та Платформи громадянського суспільства (ПГС) відповідно до Угоди про асоціацію Україна –ЄС.

Прес-служба НТСЕР