п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:41
18.05.2015

18 травня 2015 року у приміщенні Міністерства соціальної політики відбулося засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради

У заході взяли участь члени Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради, представники сторін соціального діалогу, фахівці Міністерства соціальної політики України та секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Президія вирішила провести наступне засідання Національної ради  18 червня у розширеному форматі за участю представників територіальних трьохсторонніх соціально-економічних рад із запрошенням Прем’єр-міністра України, Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, секретаря Національної ради реформ, керівників інших зацікавлених міністерств, під час якого розглянути питання щодо перспектив соціально-економічного розвитку України на 2015-2016 роки в контексті проведення реформ та європейської інтеграції.

Члени Президії погодилися із пропозицією профспілкової сторони щодо проведення Мінрегіонбудом Національного круглого столу з питання «Про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та заходи щодо мінімізації їх впливу на населення та економіку» за участі сторін соціального діалогу, профільних міністерств та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Щодо презентування Концепції реформування оплати праці, було запропоновано розглянути це питання в рамках Комітету з питань трудових відносин та ринку праці Національної ради.

Також, було обговорено питання підвищення ефективності роботи Національної ради шляхом внесення змін до Конституції України. За результатами обговорення, члени Президії вирішили направити проект змін до Конституційній комісії та проінформувати з цього питання Кабінет Міністрів України та Міністерство юстиції України.

Президією була погоджена пропозиція щодо відновлення співпраці з МАСЕРПІ після зміни країни головування.

Крім того, було прийнято за основу План заходів на 2015 рік із реалізації Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради на 2015-1017 роки, із подальшим погодження в робочому порядку із співголовами Нацради. 

Прес-служба НТСЕР