четвер | 2 грудня 2021 | 23:51
26.05.2015

28-29 травня відбувся семінар «Ефективний соціальний діалог».

 28-29 травня 2015 року Федерацією профспілок України за проектом ЄС та сприяння ТАІЕХ проведено  міжнародний семінар «Ефективний соціальний діалог».

У семінарі взяли участь представники профспілок, територіальних соціально-економічних рад, об’єднань організацій роботодавців, Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Національний координатор МОП в Україні, міжнародні експерти, науковці.

Захід проводився з метою вироблення шляхів підвищення ефективності та результативності соціального діалогу в Україні на національному рівні, зокрема пропозицій щодо підвищення статусу Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Під час семінару, учасники були ознайомлені з європейським законодавством у сфері соціального діалогу, а також з досвідом окремих країн ЄС щодо співпраці сторін соціального діалогу.

Крім того, учасники заходу розглянули такі питання, як реформування законодавства у сфері соціального діалогу в Україні  з метою приведення у відповідність до правових стандартів ЄС, обговорили роль Національної ради у налагоджені ефективного соціального діалогу на національному рівні, приймали активну участь в дискусії щодо необхідності розширення формату соціального діалогу тощо (програма заходу додається).

 

Презентації та матеріали семінару можна завантажити за посиланням

Прес-служба НТСЕР