п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:53
04.06.2015

3 червня, за участю сторін соціального діалогу відбулась зустріч із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлією Клименко

NTSER

В заході взяли участь профспілкова сторона і сторона роботодавців у Національній тристоронній соціально-економічної раді, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

В ході зустрічі, сторони окреслили проблемні питання стосовно соціально-економічної ситуації, яка на даний час склалась в країні та обговорили можливі шляхи налагодження плідної співпраці в рамках системи соціального діалогу.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Клименко Ю.Л. запевнила присутніх про готовність до конструктивного діалогу в межах питань, що відносяться до компетенції міністерства.

Заступником Співголови Національної ради від профспілкової сторони, заступником Голови Федерації профспілок України Сергієм Кондрюком було запропоновано створити  галузеві тристоронні соціально-економічні ради, постійно проводити секторальні консультативні зустрічі, а також створити дорожню карту результативного соціального діалогу.

Руслан Іллічов, Генеральний директор Федерації роботодавців України, зауважив, що на його думку головним завданням  Мінеконорозвитку є визначення шляхів збереження та створення нових робочих місць, а також закликав до створення продуктивного діалогу між сторонами. Крім того, він підтримав пропозицію профспілок щодо створення галузевих тристоронніх соціально-економічних рад і запропонував Мінекономрозвитку розглянути Концепцію модернізації промисловості України.

В свою чергу, секретар Національної тристоронньої соціально-економічної ради Олександр Шубін повідомив про запровадження нової формату роботи Національної ради шляхом структурування її діяльності через утворення комітетів, а також готовність використовувати цю площадку для розвитку ефективної системи соціального діалогу на всіх рівнях. 

Прес-служба НТСЕР