понеділок | 29 листопада 2021 | 02:26
10.06.2015

9 червня, відбулась зустріч представників сторін соціального діалогу з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Володимиром Демчишиним

NTSER

В заході взяли участь представники профспілкової сторони і сторони роботодавців у Національній тристоронній соціально-економічної раді, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України О.Светелік, керівники НАК «Нафтогаз України», і ДП «НЕК «Укренерго», представники НКРЕКП , Міненреговугілля, та секретаріату НТСЕР.

В ході зустрічі сторонами були порушені питання стосовно наявності заборгованості із заробітної плати, безпеки праці, діяльності підприємств енергетичного комплексу, запровадження реформ в енергетичному секторі, налагодження ефективного соціального діалогу для подальшої плідної співпраці.

З вступним словом виступив Міністр енергетики та вугільної промисловості України. Він звернув увагу про готовність до конструктивної співпраці із сторонами соціального діалогу в межах питань, що відносяться до компетенції міністерства. Крім того, Володимир Демчишин поінформував присутніх про розробку таких стратегічних документів, як Галузева програма реформування вугільної галузі, Концепція Державної цільової економічної програми розвитку атомно-промислового комплексу України на 2015-2019 роки та запросив сторони соціального діалогу прийняти участь у опрацюванні цих документів. Також, Міністр енергетики та вугільної промисловості України наголосив на необхідності залучення інвестицій з метою проведення структурної модернізації енергетичної галузі, реконструкції об’єктів інфраструктури та збільшення власного видобутку газу, нафти й вугілля.

Заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Українець акцентував увагу на кадровому забезпеченні підприємств енергетичної галузі, як це впливає на умови та безпеку праці. Крім того, він зазначив про зацікавленість профспілок у наявності галузевих програм розвитку паливно-енергетичного комплексу країни та залученні сторін соціального діалогу для їх реалізації.

Дмитро Олійник, заступник співголови Національної ради від сторони роботодавців, заступник Голови Ради Федерації роботодавців України, привернув увагу присутніх до проблем підприємств енергетичного сектору економіки, а також закликав до створення продуктивного діалогу між сторонами. Крім того, він запропонував залучити представників сторони роботодавців до роботи над змінами до законодавства в частині ціноутворення.

В свою чергу, секретар Національної тристоронньої соціально-економічної ради Олександр Шубін повідомив про продовження роботи у форматі регулярних зустрічей з метою розвитку ефективної системи соціального діалогу на всіх рівнях. 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: