понеділок | 29 листопада 2021 | 00:53
11.09.2015

11 вересня 2015 року відбулося засідання Комітету Національної ради з питань економічного розвитку та підприємництва за участю керівників Мінекономрозвитку – першого заступника Міністра Ю.Ковалів та заступників Міністра Ю.Клименко і М.Нефьодова

NTSER

У заході взяли участь члени Комітету Національної ради з питань економічного розвитку та підприємництва, представники бізнесу гірничо-металургійної галузі та легкої промисловості, керівник Групи експертів Спілки податкових консультантів України, представники НТСЕР, органів виконавчої влади, профспілкової сторони та сторони роботодавців.

Відкрив засідання Голова Комітету, заступник співголови Національної ради від сторони роботодавців Дмитро Олійник, який презентував пакет законодавства зі стимулювання інвестицій в Україні «Розвиток інвестиційної привабливості економіки України».

Першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлією Ковалів було окреслено основні принципи успішної політики залучення інвестицій. Зі свого боку, директор департаменту залучення інвестицій Мінекономрозвитку Віктор Марченко, представив учасникам заходу презентацію «Інвестиції в Україну: Нова Стратегія, Нові підходи».

З презентацією про реформу системи державних закупівель в Україні виступив Максим Нефьодов, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Під час засідання, керівник групи експертів Спілки податкових консультантів Людмила Рубаненко акцентувала увагу на досвіді інших країн в частині стимулювання державою потенційних інвесторів та необхідності використання цього досвіду в нашій країні.

Захід пройшов в форматі жвавої дискусії стосовно проблемних питань заявлених представниками бізнесу і профспілковими лідерами з питань реформування системи державних закупівель а також покращення інвестиційного клімату в Україні.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про продовження плідної співпраці з рамках залучення представників соціальних партнерів до робочих груп міністерства. 

 

Презентацію ФРУ можна завантажити за посиланням

Презентація ФРУ "Як Україні виграти боротьбу за інвестиції"

Источник: http://www.fru.org.ua/ua/events/business-events/fru-prezentuvala-minekonomrozvytku-vlasnyi-paket-zakonodavstva-zi-stymuliuvannia-investytsii-v-ukraini
Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: