п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:38
06.10.2015

З нагоди славного ювілею - 25 річчя з дня утворення Федерації незалежних професійних спілок України прийміть наші сердечні вітання!

NTSER

У цей непростий час наша держава як ніколи потребує спільних зусиль у побудові справжнього незалежного демократичного громадянського суспільства. Без сумніву, організації, що захищають і відстоюють права трудящих в Україні, заслуговують на пошану всієї української спільноти, оскільки всі ми розуміємо важливість та необхідність такої роботи.

Своєю щоденною сумлінною працею ви зміцнюєте силу нашої держави, захищаєте трудові та соціальні права наших співгромадян, сприяєте збереженню та зміцненню вітчизняної економіки, утвердженню соціальної справедливості, поліпшенню життя людини праці.

Впевнені, разом з Федерацією профспілок України, ми зможемо наблизити пору розквіту славної України та утвердити мир і злагоду в суспільстві.

Бажаємо вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, добра, подальших успіхів в усіх добрих справах і починаннях заради славного українського народу і величі та процвітання нашої Батьківщини.

 

Секретаріат Національної тристоронньої

соціально - економічної ради

Прес-служба НТСЕР