четвер | 2 грудня 2021 | 23:40
17.11.2015

16 листопада 2015 року керівник Секретаріату Національної ради Олександр Шубін взяв участь у дискусії «Програма модернізації України: перспективи та завдання»

NTSER

Актуальні питання соціально-економічних перетворень в Україні, пошуку ефективних шляхів підвищення рівня розвитку країни та добробуту її громадян, ролі у цьому процесі профспілок були у центрі уваги учасників предметної дискусії «Програма модернізації України», яка відбулась 16 листопада.

Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУГригорій Осовий.

У заході взяли участь перший заступник Голови СПО сторони роботодавців, заступник Голови Ради Федерації роботодавців УкраїниОлексій Мірошниченко, заступник Голови Ради Федерації роботодавців УкраїниДмитро Олійник, перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУСергій Кондрюк, заступник Голови ФПУСергій Українець, заступник Голови СПО об’єднань профспілок, головаОб’єднання всеукраїнських автономних профспілок Анатолій Широков, голова всеукраїнського профспілкового об’єднання «Єдність»Анатолій Оніщук, секретар Національної тристоронньої соціально-економічної ради Олександр Шубін, члени СПО об’єднань профспілок, працівники апарату ФПУ, експерти.

Відкриваючи дискусію, Григорій Осовийзазначив, що зараз спільними зусиллями треба вести активний пошук на всіх напрямках, які можуть привести до інвестицій в економіку України, створити гідні робочі місця. Федерація роботодавців запропонувала профспілкам обговорити свою програму модернізації України, яку вона буде приймати на своєму з’їзді. Тому, підкресли він, ми маємо вислухати інформацію та внести свої пропозиції.

З інформацією про«Програму модернізації України»виступили заступник Голови Ради ФРУДмитро Олійникта директор Інституту економіки та прогнозування НАН України, доктор економічних наукВалерій Геєць.

В ході дискусіїОлексій Мірошниченкозапропонував профспілкової стороні вивчити та підписати під час з’їзду Федерації роботодавців України, що відбудеться на початку грудня ц. р.Меморандумщодо реалізації«Програми модернізації України».

У відповідь Григорій Осовий зазначив, що, перш за все, треба надіслати на ознайомлення всім членам СПО об’єднання профспілокпроекти Програми та Меморандуму.Після цього ознайомлення та аналізу думок і пропозицій, можна буде говорити про подальші кроки та рішення.

Джерело: ФПУ