четвер | 2 грудня 2021 | 23:23
30.11.2015

30 листопада 2015 року керівник Секретаріату Національної ради Олександр Шубін взяв участь у Всеукраїнських зборах голів первинних профспілкових організацій

NTSER

Сьогодні у Києві у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок «Жовтневий палац» проходять Всеукраїнські збори голів первинних профспілкових організацій.

На цей захід з усієї України прибули понад 700 учасників - голів первинок, які представляють великі промислові підприємства провідних галузей вітчизняної економіки.

Основне питання зборів – завдання Федерації профспілок України щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок в умовах реформ і європейської інтеграції, а також визначення тактики дій профспілок на сучасному етапі та перспектив модернізації профспілкової діяльності.

Звертаючись до учасників Зборів, Голова ФПУ Григорій Осовий наголосив, що таким широким профспілковим загалом лідерів первинних профспілкових організацій і керівників всеукраїнських профспілок, профспілкових об’єднань ми збираємося за останні роки мабуть вперше.

Це сьогодні вкрай необхідне, бо життя поставило перед нами настільки гострі і масштабні питання, коли позиції лише вищих виборних органів недостатньо для прийняття рішень, які очікують наші спілчани, - зазначив лідер профспілок.

(Виступ Голови ФПУ додається)

За результатами роботи буде прийнято резолюцію з вимогами до Парламенту, Президента України та Уряду.

Джерело: ФПУ