понеділок | 29 листопада 2021 | 00:48
11.12.2015

11 грудня цього року відбулося чергове засідання Комітету Національної ради з питань соціальної та гуманітарної політики

NTSER

В заході взяли участь члени Комітету з питань соціальної та гуманітарної політики, представники профспілкової сторони та сторони роботодавців,  Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, Міністерства освіти і науки та секретаріату Національної ради.  

Під час заходу, заступником Голови Комітету, першим заступником Голови правління Пенсійного фонду України Миколою Шамбіром була представлена презентація «Про стан та перспективи реформування системи пенсійного забезпечення».

Інформацію стосовно реформування системи державної соціальної допомоги та пільг представив директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Захід пройшов в форматі фахової дискусії стосовно проблемних питань щодо реформування системи пенсійного забезпечення та системи державної соціальної допомоги та пільг.

За результатами заходу, Сторонами соціального діалогу було прийнято рішення рекомендувати Президії Національної ради включити зазначені питання до плану роботи Національної ради на 2016 рік, враховуючи їх важливість та актуальність.  

Прес-служба НТСЕР