понеділок | 29 листопада 2021 | 02:16
15.12.2015

14 грудня поточного року відбувся круглий стіл, організований Державною службою України з питань праці за сприяння секретаріату Національної ради

NTSER

14 грудня поточного року відповідно до Плану заходів на 2015 рік із реалізації пріоритетних напрямів діяльності Національної тристоронньої соціально-економічної ради на 2015-2017 роки  відбулося засідання круглого столу щодо перспектив та пріоритетів діяльності Державної служби України з питань праці за участі представників профспілкової сторони, сторони роботодавців, органів виконавчої влади та секретаріату Національної ради.

Під час заходу Голова Державної служби України з питань праці, Чернега Р.Т., поінформував учасників круглого столу про становлення Державної служби України з питань праці, звернувши увагу учасників на проблеми сьогодення.

Крім того, розглянуто питання щодо ролі Трудового кодексу у правовому регулюванні трудових відносин та про роботу, проведену Державною службою з питань праці стосовно імплементації актів законодавства ЄС в національне трудове законодавство.

Засідання пройшло в форматі фахової дискусії щодо нормативно - правового врегулювання діяльності Державної служби України з питань праці, зокрема вирішення кадрових проблем цього державного органу.

За результатами обговорення прийнято рішення доопрацювати проект пропозицій учасників круглого столу в термін до 17 грудня цього року. Зазначені пропозиції будуть опрелюднені додатково.

Прес-служба НТСЕР