п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:23
30.03.2016

30 березня 2016 року відбулося засідання Комітету Національної ради з питань соціальної та гуманітарної політики

NTSER

Під час засідання було обговорено питання щодо виконання п. 2.5. рішення Національної тристоронньої соціально-економічної ради від 19.02.2016 в частині розгляду проблемних питань, пов’язаних із формуванням тарифів на житлово-комунальні послуги, цін на газ, електроенергію та заходами щодо мінімізації їх впливу на населення та бізнес.

За результатами засідання утворено робочу групу з розгляду питання щодо системи державної підтримки малозабезпечених верств населення в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, у тому числі можливості монетизації пільг та/або субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг. Визначено персональний склад із членів Комітету, а також вирішено залучити до складу робочої групи представників зацікавлених органів виконавчої влади, профільних комітетів Верховної Ради України, НКРЕКП, профільних інститутів, експертів тощо.

Також, в ході проведення заходу була заслухана інформація заступника голови Комітету, голови правління Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців транспорту "Федерація роботодавців транспорту України" Ореста Климпуша про пільги на проїзд у громадському транспорті.

Прес-служба НТСЕР