понеділок | 29 листопада 2021 | 01:43
07.04.2016

07 квітня 2016 року в Клубі Кабінету Міністрів України відбулось урочисте засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням Міністра соціальної політики України Павла Розенка за участю представників МОП

NTSER

В заході взяли участь члени Національної ради, регіональний директор Міжнародної організації праці Хайнц Коллер, Координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер, директор Групи технічної підтримки з питань гідної праці Регіонального бюро Міжнародної організації праці для країн Центральної та Східної Європи Антоніо Граціозі, Національний координатор МОП в Україні С. Савчук, представники Адміністрації Президента України, платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, територіальних тристоронніх соціально-економічних рад, секретаріату Національної ради, профспілкової сторони та сторони роботодавців, громадськості, засобів масової інформації.

Під час засідання було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо реалізації Програми Гідної праці МОП для України на період 2016-2019 роки.

Програма Гідної праці для України на 2016-2019 роки відповідає ключовим пріоритетам Рамкової програми партнерства Уряду – ООН  та сприятиме впровадженню Стратегії подолання бідності та Стратегії сталого розвитку «України - 2020». Програма розрахована на середньострокову перспективу і спрямовує роботу МОП відповідно до пріоритетів і завдань, погоджених із тристоронніми партнерами.  

У межах імплементації Програми Гідної праці МОП для України на 2016-2019 роки реалізуватимуться заходи та проекти за такими напрямами:

- сприяння зайнятості та розвитку сталих підприємств задля стабільності та зростання;

сприяння ефективному соціальному діалогу;

- посилення соціального захисту й покращення умов праці.

Прес-служба НТСЕР