понеділок | 29 листопада 2021 | 02:33
20.05.2016

18-19 травня 2016 року відбувся семінар на тему "Роль та місто сучасних колективно-договірних відносин в системі соціального діалогу: досвід України і Німеччини", за сприяння Федерації роботодавців Німеччини «NORDMETALL»

NTSER

У заході взяли участь представники Тренінгового центру з питань торгівлі і промислового розвитку «NORDMETALL», Федерації роботодавців України, Федерації профспілок України, секретаріату Національної ради.  

Під час круглого столу сторони обмінялися думками та досвідом щодо національних особливостей системи соціального діалогу в частині регулювання колективно-договірних відносин та при укладанні тарифних угод.

В рамках заходу також обговорені питання в системі колективно-договірних відносин в Україні, зокрема: рівні колективно-договірного регулювання, механізми розповсюдження та терміни дії колективних угод, ведення колективних переговорів, обов’язковість укладання колективної угоди на рівні підприємства та сфера її дії, механізми впливу сторін соціального діалогу на процес колективних переговорів і виконання зобов’язань.

В свою чергу, представники Тренінгового центру з питань торгівлі і промислового розвитку «NORDMETALL» поділились практичним досвідом ведення колективних (тарифних) переговорів в Німеччині.

Підбиваючи підсумки заходу, сторони домовились про подальшу плідну співпрацю з метою удосконалення системи колективно-договірних відносин в Україні.

Прес-служба НТСЕР