п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:33
30.05.2016

27 травня 2016 року відбулось перше засідання Наглядової ради Програми Гідної праці МОП для України

NTSER

Наглядова рада Програми Гідної праці МОП була утворена відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо реалізації Програми Гідної праці МОП для України на період 2016-2019 роки та рішення Національної ради від 7 квітня 2016 року, до складу якої увійшли представники сторін соціального діалогу та Національній координатор МОП в Україні.

Основними завданнями Наглядової ради є сприяння досягненню цілей Програми, моніторинг та оцінка її впровадження, забезпечення активної участі всіх задіяних сторін і виконання ними своїх зобов’язань щодо досягнення спільно погоджених результатів.

Під час засідання було затверджено регламент роботи Наглядової ради, розглянуто пропозиції сторін щодо реалізації Програми Гідної праці МОП, в т.ч. можливості залучення міжнародної технічної допомоги, а також визначена тематика тристоронніх діалогів на національному рівні, які планується провести у поточному році в рамках ініціативи МОП щодо майбутнього у сфери праці.

Чергове засідання Наглядової ради Програми гідної праці заплановано на кінець-червня – початок липня ц.р.

Довідково: 7 квітня 2016 року під час засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо реалізації Програми Гідної праці МОП для України на період 2016-2019 роки.

Програма Гідної праці для України на 2016-2019 роки відповідає ключовим пріоритетам Рамковоїпрограми партнерства Уряду – ООН та сприятиме впровадженню Стратегії подолання бідності та Стратегії сталого розвитку «України - 2020». Програма розрахована на середньострокову перспективу і спрямовує роботу МОП в країні відповідно до пріоритетів і завдань, погоджених із тристоронніми партнерами. 

Прес-служба НТСЕР