понеділок | 29 листопада 2021 | 01:37
29.09.2016

Відбувся семінар на тему: “Практичні аспекти роботи органів соціального діалогу: досвід Латвії та Німеччини”

27-28 вересня 2016 року секретаріатом Національної тристоронньої соціально-економічної ради за сприяння Інституту тренінгів роботодавців Землі Передньої Померанії Федеративної Республіки Німеччина відбувся семінарна тему: “Практичні аспекти роботи органів соціального діалогу: досвід Латвії та Німеччини”. В роботі семінару взяли участь експерти з Латвії, Німеччини, представники секретаріату Національної ради, представники секретаріатів сторін соціального діалогу та секретаріатів територіальних тристоронніх соціально-економічних рад.

Генрі Ціммерманом, проектним менеджером Інституту тренінгів роботодавців Землі Передньої Померанії Федеративної Республіки Німеччина було презентовано досвід ведення соціального діалогу в Європі та Німеччині, форми, принципи соціального діалогу.

Представниками з Латвії Вільнісом Рантіньшом, Президентом Асоціації машинобудування і металообробки Латвії, членом конфедерації роботодавців в Національній Тристоронній Раді Співробітництва Латвії та Заігою Бервіде – консультантом з комунікації канцелярії Кабінету Міністрів Латвії представлено презентацію щодо цілей та завдань Національної тристоронньої ради Співробітництва Латвії. Представники Латвійської сторони розповіли про роботу секретаріату Національної тристоронньої ради Співробітництва Латвії, про склад, підкомітети Національної ради, формування порядку денного, розгляду питань та прийняття рішень на засіданнях Ради.

Під час семінару також були обговорені проблемні питання роботи Національної тристоронньої соціально-економічної ради та її секретаріату, а також територіальних тристоронніх соціально-економічних рад та запропоновані шляхи їх вирішення. В обговорені взяли участь представники сторін Національної ради від Мінсоцполітики, Федерації роботодавців України, Федерації профспілок України, територіальних тристоронніх соціально-економічних рад Івано-Франківської та Сумської областей

По завершенню семінару європейськими соціальними партнерами були надані рекомендації щодо підтримки та зміцнення соціального діалогу в Україні та висловлена надія стосовно подальшої співпраці.

Презентаційні матеріали додаються

Прес-служба НТСЕР