понеділок | 29 листопада 2021 | 01:18
04.03.2014

Національна рада та Фонд Еберта проведуть серію семінарів щодо зайнятості населення, а також щодо нової моделі вирішення трудових спорів

NTSER

Сьогодні у приміщенні секретаріату Національної ради відбулася зустріч керівництва Секретаріату Національної ради та представника Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марії Ткаченко.

В ході зустрічі була досягнута домовленість щодо започаткування за рахунок коштів Фонду спільної програми «Забезпечення зайнятості населення шляхом проведення економічної модернізації регіону». Програма включає проведення у поточному році серії семінарів з зазначеної теми.

Семінари відбудуться в одному з обласних центрів західних, східних, південних, а також північних регіонів України. Підсумковий семінар буде проведено в місті Києві.

Крім того, планується провести серію семінарів, на яких буде презентовано в регіонах та обговорено нову модель вирішення трудових спорів в Україні.

Довідково: Нова модель вирішення трудових спорів була розроблена в рамках виконання Шведсько-українського проекту у сфері вирішення трудових спорів на основі співпраці Національної служби посередництва Швеції та Національної служби посередництва і примирення України. Нова модель була презентована на засідання Національної ради 18 лютого. Національна рада своїм рішенням рекомендувала сторонам соціального діалогу провести обговорення документу "Нова модель вирішення трудових спорів в Україні".

Прес-служба НТСЕР