понеділок | 29 листопада 2021 | 02:26
19.03.2014

Міністерство соціальної політики виступає за активізацію соціального діалогу в Україні

NTSER

Сьогодні відбулася робоча зустріч заступника Міністра соціальної політики України Віктора Іванкевича та Секретаря Національної ради Олександра Шубіна.

В ході зустрічі були обговорені питання інтенсифікації соціального діалогу в Україні, актуалізації найближчих цілей та завдань соціальних партнерів на основі програми дій нового Уряду, а також необхідності якнайшвидшого формування сторони органів виконавчої влади у складі Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Віктор Іванкевич підкреслив необхідність максимально високого рівня представництва Урядової сторони у Національній раді, особливо з огляду на те, що вже у травні поточного року сторона органів виконавчої влади, згідно передбаченої законодавством черговості, головуватиме у Національній раді.

Також заступник Міністра соціальної політики наголосив на необхідності посилення роботи Національної ради через її постійно діючі робочі органи – комісії та комітети. Він вказав на важливість взаємодії сторін соціального діалогу з представниками громадянського суспільства, зокрема, шляхом залучення його представників до складу робочих органів Національної ради.

Прес-служба НТСЕР