понеділок | 29 листопада 2021 | 01:22
20.03.2014

Сторони профспілок та роботодавців звернулися до Арсенія Яценюка щодо оновлення складу Урядової Cторони Національної ради

NTSER

Сторони профспілок та роботодавців звернулися до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням прийняти рішення щодо оновлення складу Сторони органів виконавчої влади Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Відповідний лист підписали заступник Співголови Національної ради від профспілкової сторони Григорій Осовий та заступник Співголови Національної ради від сторони роботодавців Олексій Мірошниченко.

Підписанти вказують на те, що оновлення складу Сторони необхідне у зв’язку з кадровими змінами в Кабінеті Міністрів України. «Зазначаємо, що Співголовою від Сторони органів виконавчої влади за посадою був один з віце-прем’єр-міністрів, що забезпечувало більш ефективну роботу представників Сторони органів виконавчої влади в Національній раді», - йдеться у листі.

На думку Сторін профспілок та роботодавців, вирішення цього питання дасть можливість забезпечити безперервну роботу Національної ради та буде сприяти в цих складних умовах нагальному виробленню консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо стратегії економічного і соціального розвитку України та шляхів вирішення існуючих проблем у цій сфері.

Прес-служба НТСЕР