понеділок | 29 листопада 2021 | 02:13
26.03.2014

ЄЕСК повторно розгляне можливість підписання Меморандуму з Національною радою

NTSER

На адресу Національної тристоронньої соціально-економічної ради надійшов лист від Європейського економічного та соціального комітету (ЄЕСК).

У своєму листі ЄЕСК повідомляє, що у зв‘язку з політичними змінами в Україні ЄЕСК ще раз вивчить можливість підписання Меморандуму.

Також ЄЕСК розглядає можливість проведення семінару щодо практичного значення для Європейського співтовариства Угоди про асоціацію з Україною та з питань надання Україні технічної допомоги в рамках передбачених на ці цілі коштів ЄС. Семінар планується провести спільно з українськими соціальними партнерами, що є членами Національної ради, а також із залученням інших зацікавлених груп, таких як Українська національна платформа в рамках Форуму громадянського суспільства східного партнерства.

Крім того, Комісія запропонувала Національній раді активізувати механізми залучення у свою діяльність на постійній основі неурядових організацій та інших організацій, що представляють інтереси громадянського суспільства. На думку Європейської Сторони, це є необхідним для розвитку подальшого співробітництва у контексті забезпечення представництва суспільних груп, які в ЄЕСК представляють так звану групу «Інших інтересів».

Прес-служба НТСЕР