п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:54
15.04.2014

Робоча група з представників профспілок, роботодавців та громадянського суспільства розробить Регламент Української частини Платформи громадянського суспільства

NTSER

15 квітня 2014 р., в Федерації роботодавців України відбулася чергова зустріч з питань формування Української частини Платформи громадянського суспільства.

У зустрічі взяли участь представники спільних представницьких організацій роботодавців України, спільних представницьких організацій репрезентативних профспілкових об’єднань на національному рівні, Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, міжнародного фонду «Відродження», громадської організації «Центр UA», міжнародні експерти.

Учасники зустрічі торкнулися питання принципів створення Платформи. Раніше представники УНП ФГС СП висловлювалися за створення Платформи на основі структури УНП ФГС СП. В свою чергу, представники профспілок та роботодавців пропонували створити Платформу на тристоронній основі – за принципом Європейського економічного та соціального комітету, який формуватиме європейську сторону Платформи.

Радник Голови ЄЕСК Олів'є Ведрін, виступаючі в ході засідання, наголосив, що єдино можливим шляхом є поєднання структур УНП ФГС СП та ЄЕСК. На його думку, сторони мають поступитися власними амбіціями та зосередитися на питанні щодо того, хто кого представлятиме у складі Платформи.

В результаті дискусії на зустрічі, сторони домовилися про створення робочої групи по напрацюванню проекту регламенту Української частини Платформи громадянського суспільства, а також кваліфікаційних критеріїв входження суб’єктів громадянського суспільства до Української частини Платформи.

Чергове обговорення питання створення Платформи відбудеться 18 квітня 2014 року в ході експертного круглого столу «Моделі участі громадськості в імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», в роботі якого візьмуть участь європейські експерти.

Фоторепортаж з заходу Ви можете переглянути у розділі "Фотогалерея".

Прес-служба НТСЕР