понеділок | 29 листопада 2021 | 02:05
16.05.2014

16 травня Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція

NTSER

 

 

16 травня в Національній академії держаного управління при Президентові України відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Місцеве самоврядування - основа сталого розвитку України", співорганізатором якої виступила Національна тристороння соціально-економічна рада. Робота учасників конференції, серед яких – представники Уряду, профспілок, роботодавців та наукових установ була організована в шести секціях.


Модераторами секції «Роль органів місцевого самоврядування у розвитку соціального діалогу» виступили Костянтин Ващенко, д.політ.н., с.н.с., заслужений економіст України, перший віце-президент Національної академії та Олександр Шубін, Секретар Національної тристоронньої соціально-економічної ради.


«Ми повинні розширювати коло учасників соціального діалогу для вирішення нагальних питань, які на сьогодні гостро постали в країні, починаючи від повноважень органів місцевого самоврядування і завершуючи питаннями бюджету, податкової системи і змін до Конституції», - наголосив Костянтин Ващенко у вступному слові.


В ході роботи секції з доповідями виступили Олександр Шубін, Секретар Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Ольга Петроє к.держ.упр., доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики НАДУ, а також представники Мінрегіонбуду та Черкаського обласного онкодиспансеру. Учасники секції провели професійну дискусію щодо підвищення ролі територіальних органів влади в забезпеченні охорони здоров’я громадян, обговорили перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування та відзначили необхідність вивчення кращого світового досвіду з цих питань.

 

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: