вівторок | 29 вересня 2020 | 22:31
14.12.2016

Семінар щодо виконання Україною положень Європейської соціальної хартії

 13 грудня 2016 року в приміщенні Міністерства соціальної політики України відбувся семінар щодо виконання Україною положень Європейської соціальної хартії за участі представників Міністерства, соціальних партнерів, громадянського суспільства та Європейського комітету соціальних прав.

 Під час семінару учасники приділили увагу обговореннюстатті 7 "Право дітей та підлітків на захист", а саме заборону застосування праці дітей, якщо це може порушити процес здобуття обов'язкової освіти та особливого захисту від фізичних та моральних ризиків і ситуацію в Україні з цього питання.

 Також, обговорювались положення статей 26 "Право на гідне ставлення на роботі", що стосуються запобіганню сексуальним домаганням на робочому місці та моральному переслідуванню на робочому місці та 28 "Право представників працівників на захист на підприємстві та умови, які мають створюватись на них".

 В ході семінару, учасниками також обговорено питання щодо можливого приєднання України до Додаткового Протоколу до Європейської соціальної хартії щодо процедури колективного оскарження та подальшої співпраці.

Прес-служба НТСЕР