вівторок | 29 вересня 2020 | 22:48
16.12.2016

Семінар "Незадекларована праця в Україні та роль інспекції праці в її подоланні".

 7-8 грудня 2016 року в м. Київ за сприяння Міжнародної організації праці відбувся тристоронній семінар на тему: "Незадекларована праця в Україні та роль інспекції праці в її подоланні" в рамках реалізації проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» відповідно до цілей Програми Гідної праці МОП для України.

 В ході семінару учасники працювали над формуванням єдиного розуміння явища незадекларованої праці в Україні, виходячи з міжнародних визначень, національною термінологією та нормативно-правовою базою.

Метою семінару було визначити цілі та очікувані результати пілотної кампанії та пріоритетні завдання; визначити ключові елементи та інструменти для пілотної кампанії.

 Під час семінару також було презентовано порівняльне дослідження стратегій інспекції праці для боротьби з незадекларованою працею в рамках співпраці з МОП/ЄС. Мета цього дослідження полягала в тому, щоб розглянути роль, яку відіграють національні системи інспекції праці в ЄС, у рамках стратегічної політики реагування на наявність незадекларованої праці.

Прес-служба НТСЕР
Матеріали: