понеділок | 29 листопада 2021 | 01:55
12.06.2017

З 5 по 8 червня 2017 Заступник Співголови Національної ради від сторони органів виконавчої влади, Державний секретар Міністерства соціальної політики України В. Іванкевич взяв участь у 106-й сесії Міжнародної конференції праці (5-16 червня 2017, м.Женева)

Під час участі у Конференції, В. Іванкевич провів робочі зустрічі з новопризначеним Головою офісу МОП у м. Будапешт М. Пілігрімом, керівником Відділу соціального захисту Департаменту міжнародних трудових стандартів Міжнародної організації праці (МОП) О. Єгоровим, головою Відділу інспекції праці, техніки безпеки та охорони здоров'я Департаменту управління та трипартизму МОП Н. Леппніком, Директором Департаменту соціального захисту МОП І. Ортіз та Директором Департаменту управління та трипартизму М. Омару.

Сторони обговорили актуальні питання взаємодії між нашою державою та МОП, зокрема, в контексті подальшого залучення технічного, експертного та фінансового потенціалу Організації на цілі належного проведення пенсійної та інших реформ в нашій державі.

Серед іншого, приверталась увага представників міжнародної організації до приділення нашою державою пріоритетної уваги проведенню відповідних соціальних реформ, а також було висловлене сподівання на подальше ефективне співробітництво з МОП, зокрема, в контексті впровадження в нашій країні стандартів, передбачених Конвенцією МОП № 102.

Прес-служба НТСЕР