вівторок | 22 травня 2018 | 15:06
08.06.2017

7 червня 2017 у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: ,,Про пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи”.

У зазначених слуханнях взяли участь народні депутати України, Міністр соціальної політики України А. Рева, представники Уряду, наукових установ, профспілок та профоб’єднань, громадських організацій чорнобильців, вимушено переміщених осіб та інші.

Виступаючі акцентували увагу на окремих питаннях презентованих Урядом законодавчих пропозицій з удосконалення системи пенсійного забезпечення, зокрема, щодо необхідності забезпечення справедливості у розмірах пенсій, призначених у різні роки, зняття обмежень при виплаті пенсій працюючим пенсіонерам, необхідності наповнення бюджету Пенсійного фонду та про ризики підвищення тривалості страхового стажу до 35 років.

Під час парламентських слухань багатьма виступаючими зазначалося, що законопроект, схвалений Урядом ще 17 травня п. р., до цього часу не оприлюднено та не проведено його громадське обговорення.

 

Прес-служба НТСЕР