понеділок | 3 серпня 2020 | 11:53
21.08.2017

Консультаційна нарада щодо реформування оплати праці

Питання модернізації системи оплати праці, реформування системи доходів населення з метою досягнення європейських стандартів рівня життя визначено одним із головних в Пріоритетних напрямках діяльності Національної тристоронньої соціально-економічної ради на 2015-2017 роки.

Відповідно до цього 24.02.2017 року прийнято рішення Національної ради згідно якого Сторони соціального діалогу до 1 липня напрацювали пропозиції щодо подальших кроків у реформуванні оплати праці.

Після узагальнення наданих пропозицій та з метою впровадження європейського досвіду ведення соціального діалогу (а саме - консультування з соціальними партнерами на всіх етапах формування політики) секретаріатом Національної ради ініційовано проведення консультаційної наради фахівців Сторін Національної ради з питань реформування оплати праці.

18.08.2017 в приміщені секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної наради відбулася робоча зустріч з відповідного питання.

У ході наради сторони соціального діалогу висловили своє бачення щодо проблем у сфері оплати праці та проведення реформи в цілому.

За підсумками консультаційної наради було вирішено сторонам Національної ради за результатами обговорень, висловлених під час робочих консультацій, до 10 вересня 2017 року надати секретаріату Національної ради свої пропозиції щодо подальших кроків у реформуванні оплати праці.

Крім того, представниками сторін соціального діалогу було запропоновано до наступних консультацій залучити наукових експертів з питань оплати праці з метою подальшого напрацювання шляхів вирішення проблем, які виникають під час реформування оплати праці.

 

Прес-служба НТСЕР