понеділок | 3 серпня 2020 | 11:44
01.09.2017

Сторони соціального діалогу обговорили основні показники проекту Державного бюджету на 2018 рік

31 серпня 2017 у приміщенні Федерації роботодавців України відбулося спільне засідання Комітету з питань соціальної та гуманітарної політики і Комітету з питань економічного розвитку та підприємництва Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

У зазначеному заході  взяли участь представники органів виконавчої влади, профспілкової сторони, сторони роботодавців, а також представники секретаріату Національної ради. Головував на засіданні Д. М. Олійник, заступник Співголови Національної ради від сторони роботодавців, Голова Ради Федерації роботодавців України.

В ході спільного засідання Комітетів обговорилися основні показники проекту Державного бюджету України на 2018 рік та пропозиції до проекту бюджету сторін соціального діалогу.

Є. В. Капінус, державний секретар Міністерства фінансів України, презентував основні показники, враховані в основних напрямах бюджетної політики на 2018-2010 роки, орієнтовні основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України, показники загального фонду державного бюджету на 2018-2020 роки, а також основні завдання бюджетної політики.

Позицію профспілкової сторони щодо проекту бюджету повідомив
О. О. Шубін, заступник Голови Федерації профспілок України, від сторони роботодавців пропозиції були висловлені  Д. М. Олійником та А. К. Кінахом, Головою Об’єднання організацій роботодавців України, які, зокрема, стосувалися
питання прожиткового мінімуму, показників мінімальної заробітної плати, а також демографічної безпеки та трудової міграції.

За результатами обговорення було вирішено узагальнити пропозиції профспілкової сторони і сторони роботодавців до проекту Державного бюджету України та направити їх Міністерству фінансів України для розгляду і опрацювання, з наступним інформуванням щодо врахування або обґрунтовання щодо відхилення пропозицій до проекту бюджету.

 

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: