понеділок | 29 листопада 2021 | 01:10
02.10.2017

Візит делегації соціально-економічної ради Центральної Африканської Республіки до Бухаресту

20 вересня, 2017 відбулася зустріч делегації соціально-економічної ради Центральної Африканської Республіки, у складі пана Альфреда Таїнга Полоко, Президента, пана Ніколаса Тіанге, колишнього Премєр-міністра, та пана Клемана Де-Буте М’бамба, Основного доповідача, з паном Якобом Бачіу, Президентом соціально-економічної ради Румунії та Президентом МАСЕРПІ, у штаб-квартирі соціально-економічної ради Румунії в Бухаресті.

Метою делегації було, перш за все, привітати пана Якоба Бачіу з його обранням на посаду голови МАСЕРПІ, а також офіційно підтвердити прихильність соціально-економічної ради Центральної Африки до МАСЕРПІ та рішучість ради в повній мірі брати участь у діяльності Асоціації, а також обговорення відповідних практичних питань, таких як сплата членських внесків до Асоціації та відсутність головного офісу установи.

Члени делегації соціально-економічної ради Центральної Африки висловили готовність ради посилити двостороннє співробітництво між двома інституціями, Центральною Африканською Республікою та Румунією шляхом обміну досвідом та відповідною практикою між двома радами, а також запропонувати свою підтримку та досвід соціально-економічній раді Румунії як головуючій раді МАСЕРПІ.

У той же час, пан Ніколас Тіанге, колишній Прем'єр-міністр Центральної Африканської Республіки, та відомий адвокат у своїй країні, висловив готовність запропонувати МАСЕРПІ свій багатий професійний досвід і взяти на себе важливі завдання в рамках Асоціації.

Зустріч відбулася в дружній атмосфері. Наприкінці переговорів, Президент Якоб Бачіу запевнив делегацію Центральної Африки, у підтримці. Також, він запросив представників соціально-економічної ради Центральної Африки відвідати Румінію ще раз, щоб краще ознайомитись з країною, а також взяти участь у пленарному засіданні ради Румунії, щоб краще зрозуміти її склад та діяльність, і не менш важливо, створити спільну програму розвитку та зміцнення МАСЕРПІ. Запрошення було прийнято з великим задоволенням.                                                             

Прес-служба НТСЕР