понеділок | 29 листопада 2021 | 01:33
05.10.2017

Круглий стіл на тему: ,,Гідна праця – продуктивна зайнятість, достойна зарплата, сучасні безпечні робочі місця”.

4 жовтня 2017 року з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, який щорічно відзначається 7 жовтня, Федерація профспілок України (ФПУ) провела круглий стіл на тему: ,,Гідна праця – продуктивна зайнятість, достойна зарплата, сучасні безпечні робочі місця”.

Відкриваючи дискусію Голова ФПУ Григорій Осовий зазначив, що цього року Всесвітній день гідної праці (WDDW) відзначається вдесяте і саме ФПУ свого часу виступила ініціатором проведення щорічно цього дня в Україні.

Також було відзначено, що за підтримки Міжнародної організації праці (МОП) розроблено та за участі соціальних партнерів реалізується програма ,,Гідна праця для України”, у рамках якої визначені пріоритетні завдання, які будуть проводитись аж до 2019 року.

Під час круглого столу відбулись панельні дискусії з питань:

- Гідна праця – продуктивна зайнятість, достойна зарплата;

- Реформування трудового законодавства та гідні умови праці.

У заході взяли участь Національний координатор Міжнародної організації праці в Україні Сергій Савчук, Перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська, представники центральних органів виконавчої влади, організацій роботодавців, секретаріату Національної ради, міжнародні експерти, науковці, керівники членських організацій ФПУ.

 

 

Прес-служба НТСЕР
Матеріали: