понеділок | 27 вересня 2021 | 03:06
27.02.2018

Відбулась нарада з обговорення проектів рішень Національної ради в рамках Комітету з питань трудових відносин та ринку праці.

27 лютого 2018 року під головуванням В. В. Піддубного, члена Національної ради від сторони роботодавців, заступника Голови Об'єднання організацій роботодавців України, Голови Київського обласного об'єднання організацій роботодавців Форум відбулась нарада з обговорення проектів рішень Національної ради в рамках Комітету з питань трудових відносин та ринку праці.
З метою належної підготовки до чергового засідання Національної ради Комітетом були обговорені пропозиції до проектів рішень з питань проекту порядку денного наступного засідання Національної ради:
- Про збереження та розвиток трудового потенціалу України.
- Про пріоритетні напрями діяльності Національної ради на наступний період.
У засіданні Комітету взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України та Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи НАН України.
За результатами засідання Комітету підтримані пропозиції щодо пріоритетних напрямів діяльності Національної ради на 2018-2020 роки та прийнято рішення доопрацювати редакційно проект рішення з питання Про збереження та розвиток трудового потенціалу України.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: