понеділок | 29 листопада 2021 | 02:10
27.07.2018

Уповноважений з прав людини та Голова Федерації профспілок України підписали меморандум про співпрацю

Уповноважений з прав людини та Голова Федерації профспілок України підписали меморандум про співпрацю.
Його метою єконсолідація зусиль сторін у здійсненні заходів парламентського та громадського контролю за дотриманням прав і свобод громадян.
Людмила Денісова та Григорій Осовий домовилися про розроблення узгоджених пропозицій і рекомендацій щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, державних програм і планів дій, ратифікації міжнародних договорів, зокрема, з питань трудових, соціально-економічних прав, свободи колективних переговорів, конституційного права на страйк.
У меморандумі йдеться про необхідність залучення ФПУ, її членських організацій до вивчення стану дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні й підготовки щорічних та спеціальних доповідей Уповноваженого.
,,Захист прав людини - наша спільна мета. І ми маємо об’єднатися задля її досягнення. Тому хочемо запропонувати Федерації профспілок спільне проведення моніторингу стану забезпечення прав і свобод людини” - наголосила Людмила Денісова.
Меморандум http://ntser.gov.ua/split/files/content/MemorandumProfspil%20(1).pdf передбачає проведення аналізу причин системних порушень трудових і соціально-економічних прав громадян, їх наслідків, підготовку узгоджених пропозицій органам державної влади та місцевого самоврядування щодо усунення та запобігання цим порушенням.
Уповноважений та Голова ФПУ домовилися також про проведення спеціальних консультацій з метою вироблення узгодженої позиції сторін щодо розв’язання найбільш гострих та актуальних проблем у сфері захисту прав та свобод працівників.

 

http://www.ombudsman.gov.ua/ua/all-news/pr/24718-av-upovnovazhenij-z-prav-lyudini-ta-golova-federatsiii-profspilok-ukraiin/#

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: