понеділок | 27 вересня 2021 | 03:54
04.06.2014

Уряд виконує всі зобов`язання по соціальних виплатах, в тому числі в Донецькій і Луганській областях

NTSER

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 4 червня, звернувся до Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Міністерства соціальної політики, ПАТ «Державний ощадний банк» та «Укрпошти» забезпечити доставку соціальних виплат громадянам України, в тому числі тим, які проживають на території Донецької і Луганської областей.

«Це наші громадяни, і вони так само хочуть позбутися терористів, як і вся Україна. І ми будемо виконувати свої зобов’язання перед українцями, де б вони не проживали - в Донецьку, Луганську, у Львові чи в Тернополі. Прошу жорстко взяти на контроль цю ситуацію», - наголосив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду нагадав, що 3 червня у Верховній Раді України доповів щодо ситуації Донецьку і Луганську стосовно збору податків і неподаткових платежів: «Мене не може не турбувати ця ситуація, тому що 422 мільйони гривень з цих двох областей за останній місяць ми вже не зібрали». Водночас, підкреслив він, Уряд України виплачує повністю всі соціальні виплати.

Як повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова 3 червня згідно з графіком розпочалося фінансування пенсійних виплат.
Зокрема, за її словами, сьогодні пенсії отримають 83 тисячі пенсіонерів в Донецькій області і 44 тисячі – в Луганській: «Завтра згідно з графіком ми будемо фінансувати допомоги сім'ям з дітьми, і по цих регіонах теж. Таку допомогу отримають 326 тисяч родин в Донецькій області і 164 тисячі - в Луганській. Тобто у нас штатна ситуація».

Проте, як наголосила Людмила Денісова, Міністерство не може забезпечити виплату в трьох містах Східної України – Слов'янську, Краматорську і Антрациті: «Ми не можемо, щоб люди, які забезпечують цю виплату, були в небезпеці».
Міністр соціальної політики також повідомила, що Уряд розрахувався практично за всіма боргами попередньої влади, за фондами соціального страхування, соціальними та страховими виплатами: «Можу доповісти, що ми нічого не заборгували нашим громадянам».

ДЖЕРЕЛО: Мінсоцполітики