середа | 30 вересня 2020 | 01:26
26.11.2018

Міжнародна організація праці, спільно із секретаріатом Національної тристоронньої соціально-економічної ради, на виконання Плану заходів на 2018 рік із реалізації Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради, розпочинає тренінг з охорони материнства

Міжнародна організація праці, спільно із секретаріатом Національної тристоронньої соціально-економічної ради, на виконання Плану заходів на 2018 рік із реалізації Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради, розпочинає
5-ти денний тренінг,,Охорона материнства та ґендерні аспекти у соціальному забезпеченні”для представників та представниць соціальних служб, профспілкових об’єднань, громадських організацій та вищих навчальних закладів. Під час тренінгу учасники та учасниці з різних областей у співпраці із міжнародними експертами мають можливість порівняти Конвенції 103 і 183 про охорону материнства та оцінити наскільки національне законодавство відповідає потребам працюючих матерів.

Під час навчання учасники та учасниці розглядають, зокрема, питання недискримінації та охорони здоров’я на робочому місці, захист зайнятості, створення умов для грудного вигодовування та  повернення на робоче місце після декретної відпустки.

Учасники та учасниці тренінгу також мали можливість долучитися до міжнародної кампанії UNiTE16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства», цьогорічною темою якої стала ,,#ПочуйМене: Зупинимо насильство проти жінок та дівчат”. За даними ООН, 90% постраждалих від ґендерно зумовленого насильства – це жінки. 16-ти денна кампанія складається із серії заходів по всьому світу та закликає спільними зусиллями ліквідувати насильство проти жінок та дівчат.

Тренінг для майбутніх тренерів відбувається завдяки підтримці уряду Данії у рамках 5-річного проекту ,,Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”.

 

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: