четвер | 1 червня 2023 | 07:58
04.04.2019

Вибори до Європейського парламенту 2019 - Заява європейських соціальних партнерів

Європейський Союз забезпечив тривалий мир на нашому континенті і об'єднав європейський народ навколо фундаментальних цінностей демократії, прав людини, свободи і рівності.
Демократія повинна ставати більш повноцінною, щоб вижити. Тому ми наполегливо закликаємо громадян всієї Європи вийти і проголосувати на європейських виборах 23-26 травня 2019 року, щоб висловити свою думку з приводу майбутнього, захистити демократію, стале економічне зростання і соціальну справедливість.
ЄС відіграв важливу роль в тому, щоб зробити європейський спосіб життя таким, яким він є сьогодні. Він приніс безпрецедентний економічний і соціальний прогрес, і продовжує приносити відчутну користь громадянам, працівникам і підприємствам всієї Європи.
Це непростий час для Європи і всього світу. Хоча ми знаходимося на шляху до одужання, економічні та соціальні наслідки кризи все ще відчуваються громадянами, працівниками і підприємствами. Деякі люди ставлять під сумнів або навіть відкидають європейський проект. Ми стикаємося з величезними проблемами - міжнародною напругою, переглядом відносин між ЄС і Великобританією, міграцією, безробіттям, створенням перспектив для нашої молоді, кліматичними та цифровими перетвореннями, а в деяких країнах посиленою економічною і соціальною нерівністю. Але відповідь не в тому, щоб підняти розвідні мости і відступити - ми повинні протистояти цим проблемам і діяти спільно.
Проект ЄС повинен залишатися життєздатним і міцним, і ми, європейські соціальні партнери, вважаємо, що він може і надалі допомагати нам у вирішенні наших завдань та створенні більш світлого майбутнього для Європи, її громадян, працівників і підприємств. Європа, як і раніше, є одним з кращих місць в світі для життя, роботи і ведення бізнесу. Нам є чим пишатися і чим дорожити, і ми повинні розвивати це разом.
Ми і надалі будемо продовжувати робити внесок в успішний європейський проект та об'єднану Європу, яка забезпечує своїх працівників, функціонування підприємств, приділяючи при цьому особливу увагу ініціативам, які покращують повсякденне життя і забезпечують краще майбутнє, повне можливостей для всіх. (неофіційний переклад).                    

https://www.etuc.org/en/document/european-parliament-elections-2019-statement-european-social-partners

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: