субота | 25 березня 2023 | 16:59
14.06.2014

Запорізька влада, роботодавці та профспілки підписали Територіальну угоду на 2014-2016 рр.

NTSER

Підписання відбулось під час засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради. У Запорізькій області практика укладання тристоронніх угод започаткована ще в 1996 році. Цього року до підписання представлена 10 угода.

Підписантами  виступили: від влади  - голова Запорізької ОДА Валерій Баранов, від роботодавців - голова Запорізької обласної федерації роботодавців Петро Ванат, від профспілок – голова обласної Ради профспілок Віктор Сластьон. Як повідомив очільник Запорізької ОДА  Валерій Баранов, робота над тексом угоди тривала кілька останніх місяців. У свою чергу Петро Ванат та Віктор Сластьон  відзначили, що даний текст документа - компроміс у питаннях захищеності людей та забезпечення стабільної роботи реального сектору економіки, який враховує сьогоденну ситуацію в країні.

Крім того, цей документ має стати основою для продовження соціально-економічного діалогу в містах та районах області. Нова тристороння угода включає 186 пунктів, які враховують як спільні зобов'язання, так й індивідуальні для кожної зі сторін. Окрім традиційних загальних положень розділи Угоди охоплюють наступні напрямки: сфера економічних відносини та підвищення конкурентоспроможності виробництва, зайнятість, соціальний захист працівників та соціальний діалог, молодіжна політика. Також після підписання тексту Угоди сторони погодили план роботи обласної тристоронньої ради на ІІ півріччя поточного року.

ДЖЕРЕЛО: Федерація профспілок України