субота | 16 січня 2021 | 17:49
17.02.2020

14 лютого у Києві відбулася конференція профспілок України на тему: «Про роль профспілок у захисті людини праці. Дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах»

Участь у конференції взяли народні депутати України, керівники членських організацій ФПУ, науковці, провідні експерти, профактивісти, представники секретаріату Національної ради тощо.

Учасниками заходу були представлені успішні кейси ролі профспілок у процесі захисту працівників, а науковцями було запропоновано новітні підходи до реалізації прав і гарантій у діяльності профспілок.

Співголова Національної ради від профспілкової сторони, Голова Федерації профспілок України Г. Осовий зазначив, що одним із методів демонстрації дотримання прав є – страйк, проте  це є найбільш радикальним методом дій,  в той час як у цивілізованому світі існує такий інструмент вирішення назрілих проблем та попередження будь-яких конфліктів як соціальний діалог.

Т.в.о секретаря Національної ради, В. Бодрова акцентувала увагу присутніх на проблемах роботи консультативно-дорадчого  органу  у сфері соціально-економічних відносин та запропонувала сторонам соціального діалогу спільно напрацювати пропозиції щодо змін у нормативно-правові акти, які регулюють діяльність Національної ради.

За результатами Конференції учасниками заходу було прийняті Рекомендації, якими зокрема запропоновано звернутись до Президента України, Прем’єр-міністра із закликом відновити соціальний діалог.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: