субота | 25 березня 2023 | 16:52
25.06.2014

Відбулось засідання Президії ФПУ

25 червня під головуванням В. о. Голови ФПУ Григорія Осового відбулось засідання Президії ФПУ. Учасники заходу обговорили проект Постанови Ради ФПУ «Про розширення участі профспілок та суб’єктів господарювання ФПУ у наданні гуманітарної допомоги постраждалим і біженцям з Донецької, Луганської областей та АР Крим та  соціальні ініціативи ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» «Укрпрофтур» щодо використання окремих об’єктів». Було вирішено внести цей проект на розгляд Ради ФПУ, засідання якої відбудеться 26 червня.

У Постанові Ради, зокрема, відзначається, що Федерація професійних спілок України, її членські організації активно долучилися до надання соціальної допомоги і підтримки учасників Євромайдану, постраждалим внаслідок військових дій на Сході та Півдні України, членам родин загиблих внаслідок цих подій.

У рамках допомоги зазначеним категоріям співвітчизників членські організації ФПУ перерахували і передали кошти безпосередньо потерпілим та членам родин загиблих. Крім того, профспілки спільно з органами виконавчої влади, іншими державними та громадськими інституціями включилися до роботи комісій усіх рівнів з питань організації надання допомоги та соціальної реабілітації. У регіонах до роботи залучені первинні і територіальні організації всеукраїнських профспілок, профспілкові активісти, які діють відповідно до рішень місцевих штабів.

Було також розглянуто питання «Про пропозиції ФПУ до проекту Державного бюджету України на 2015 рік». З інформацією з цього питання виступив заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк.

Учасники засідання обговорили питання про вибори Голови ФПУ. На розгляд членів Ради ФПУ було запропоновано п’ять кандидатур на цю посаду.

З інформацією «Про звернення до членів профспілок і профспілкових організацій щодо фінансової участі у відбудові Будинку профспілок у м. Києві» виступив директор Благодійного фонду «Відродження Будинку профспілок» Василь Андреєв.

Під час засідання Президії було розглянуто також низку інших актуальних питань діяльності ФПУ та її членських організацій.

ДЖЕРЕЛО: Федерація профспілок України