понеділок | 25 жовтня 2021 | 01:48
15.09.2021

Відбулося засідання профспілкової Сторони Національної тристоронньої соціально – економічної ради

NTSER

14 вересня відбулося засідання профспілкової Сторони Національної тристоронньої  соціально – економічної ради за участю Голови Національної ради Анатолія Кінаха і керівника Секретаріату Національної ради Наталії Ненюченко.

 На засіданні затверджено пропозиції профспілкової Сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради до Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради на 2021- 2023 роки, про які проінформував  Співголова Національної ради від профспілкової  Сторони Григорій Осовий.  

 Голова Національної ради Анатолій Кінах проінформував про пропозиції до проекту порядку денного та формату проведення першого засідання Національної ради.

 Було також прийнято рішення по оновленому складу представників профспілкової сторони у складі комітетів Національної ради.

 У виступах зазначалась необхідність розвивати соціальний діалог, підвищувати його ефективність для спільного вирішення питань економічного розвитку, регулювання трудових відносин, оплати праці, безпеки виробництва. Наголошувалось: проблеми зростання темпів втрати трудового потенціалу, деіндустріалізації країни, трудова міграція та демографічна ситуація, зношеність виробничих потужностей більшості галузей економіки потребують прийняття негайних державницьких рішень.

Підкреслювалось, що настала необхідність проведення засідання Національної ради за участі Президента України.

Прес-служба НТСЕР