понеділок | 25 жовтня 2021 | 01:12
17.09.2021

Зустріч керівництва секретаріату Національної ради з представництвом Міжнародної організації праці

16.09.2021 відбулася зустріч  секретаря Національної ради з представниками Міжнародної організації праці. Основною темою розмови було обговорення подальшої співпраці у сфері впровадження європейських стандартів гідної праці у законодавство України. Зокрема представниками МОП акцентовано увагу на необхідності впровадження політики недискримінації, безпечних умов праці, недопущення заборгованості по заробітні платі, реформування трудового законодавства та, безперечно, розвиток ефективного ведення соціального діалогу.

Секретар Національної ради Наталія Ненюченко повідомила представництво про відновлення роботи Національної ради, зокрема, ведеться активна співпраця в рамках роботи робочої групи з напрацювання законодавчих ініціатив, готується засідання Президії та засідання Національної ради. 

Оскільки до основних завдань Національної ради належить вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо стратегії економічного і соціального розвитку України та шляхів вирішення існуючих проблем у цій сфері, то основними дієвими особами у вироблені стратегічних кроків до впровадження  європейських стандартів на принципах трипартизму має стати саме Національна рада.

Прес-служба НТСЕР