понеділок | 26 жовтня 2020 | 03:15
08.07.2014

Законодавчі ініціативи ФПУ щодо своєчасної виплати заробітної плати

NTSER

Федерація профспілок України направила до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці розроблений профспілками проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати» для опрацювання та врахування під час підготовки до другого читання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення пені у разі не виплати заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати або її затримки» (реєстр. номер 2547 від 15.03.2013).

Разом з тим, Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини за результатами розгляду профспілкового законопроекту підтримав його в цілому та надав пропозиції в частині внесення змін до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Враховуючи відхилення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення пені у разі не виплати заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати або її затримки» (реєстр. номер 2547 від 15.03.2013) за результатами голосування на пленарному засіданні Верховної Ради України 02.07.2014, Федерація профспілок України звернулася до Голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці Цибенка П.С. з проханням розглянути можливість внесення профспілкового законопроекту до Верховної Ради України згідно з її Регламентом.

ДЖЕРЕЛО: Федерація профспілок України