четвер | 1 червня 2023 | 07:32
08.06.2015

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Сергій Кондрюк запропонував Мінекономіки конкретний план дій

Перший заступник голови Спільного представницького органу об’єднань профспілок, заступник голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк направив листа на адресу заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України - керівника апарату Юлії Клименко.

У листі зокрема говориться:

«Шановна Юлія Леонідівна!

Відповідно до домовленостей під час нашої з Вами зустрічі 3 червня пропонуємо наступне.

1. Провести тематичні екпертно-громадські обговорення з таких питань: - Ринок праці – кризове регулювання та посткризовий розвиток в контексті євроінтеграції

- Держзакупівлі – гармонізація правил СОТ, потреби захисту вітчизняних виробників та впровадження окремого соціального параграфу - Управління держпідприємствами та новий етап приватизації – цілі та очікування

- Нова індустріалізація чи деіндустріалізація – виклики для української промисловості та державна стратегія

- Експортна політика – можливості та перспективи Просимо проінформувати про можливий календарний план проведення цих обговорень та контактних осіб для співучасті у підготовці цих заходів.

2. Сформувати консультативно-дорадчі галузеві тристоронні соціально-економічні ради (відповідно до Закону про соціальний діалог)

- у сфері промисловості,

– у сфері торгівлі.

3. Видати наказ по Міністерству про формування і проведення переговорів з профспілками та роботодавцями з укладення колективної міжгалузевої угоди (відповідно до Закону про колективні договори та угоди) Будемо вдячні за інформування про прийняті Вами рішення.

Відповідь та наступну інформацію просимо надсилати на e-mail: kosm@fpsu.org.ua , моб. тел. 050 311 30 68

З повагою,

Перший заступник голови Спільного представницького органу об’єднань профспілок, заступник голови Федерації профспілок України Сергій КОНДРЮК»

Джерело: ФРУ