п'ятниця | 6 грудня 2019 | 16:26
28.01.2016

26 січня 2016 року відбулося підписання галузевої угоди між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Всеукраїнською профспілкою машинобудівників та приладобудівників України

26 січня 2016 року відбулося підписання галузевої угоди між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Всеукраїнською профспілкою машинобудівників та приладобудівників України. Від сторони Міністерства угоду підписав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, від сторони профспілки угоду підписав голова Центральної ради профспілки “Машприлад” України А .В. Кубраченко.

Угода укладена з метою спрямування спільних зусиль Сторін на забезпечення соціально-економічного розвитку підприємств та установ сфери технічного регулювання, високих стандартів життя працівників шляхом підвищення конкурентоздатності підприємств, забезпечення продуктивної зайнятості, створення гідних умов і рівня оплати праці,регулювання трудових, соціальних, економічних відносин на галузевому рівні. Дана угода укладена на 2016 – 2020 роки. (більш детальніше з текстом угоди можна ознайомитися за посиланням)

Прес-служба НТСЕР
Матеріали: