п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:24
28.04.2016

Проект нового Трудового кодексу внесуть до Верховної Ради вже за 3 місяці

Народні депутати, співавтори документу, серед яких і новообраний прем'єр-міністр Володимир Гройсман, впевнені, що проект нового Трудового кодексу буде винесений на друге читання до Верховної Ради України не пізніше липня цього року.

На даний час робоча група, створена при Комітеті соціальної політики Верховної Ради, завершила аналіз майже 1700 поправок народних депутатів, поданих до другого читання.

Після відпрацювання технічних коментарів Міжнародної Організації Праці робоча група передасть проект Трудового кодексу на розгляд Комітету, для прийняття відповідного рішення.

Довідка: Як уже повідомлялося, в рамках роботи над проектом нового Трудового кодексу у грудні 2015 року Комітет соціальної політики Верховної Ради України направив прийнятий у першому читанні проект (реестр.№1658) на експертизу до Міжнародної Організації Праці. Нижче додаються технічні коментарі, зроблені експертами МОП в сфері трудового права щодо відповідності положень проекту Трудового кодексу міжнародним трудовим нормам (Меморандум).

Джерело: ФРУ