неділя | 26 червня 2022 | 02:10
03.11.2016

27 жовтня Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник провів у Миронівці виїздне засідання Федерації роботодавців Київського регіону

    В ході робочого візиту Голова ФРУ обговорив з бізнесом області найбільш актуальні проблеми та презентував інструменти для захисту бізнесу на національному рівні. Візит до регіону розпочався з відвідування двох провідних сільськогосподарських підприємств Київщини – "Миронівський завод по виробництву круп і комбікормів" та "Богуславська сільгосптехніка".

   Під час екскурсії до Миронівського заводу, гості ознайомились з виробничими майданчиками підприємства, побачили інноваційне пресове обладнання та елеватори нового покоління та ознайомились з технологічним циклом виробництва круп і комбікормів.

  Підприємство має майже 40-річну історію і з нього, в кінці 90-х років, почався розвиток "Миронівського хлібопродукту" – одного з аграрних підприємств-лідерів в Україні. Амбітна компанія, яка має намір вже до 2020 року подвоїти обсяги виробництва, експортує продукцію до багатьох країн світу. Середня зарплата на підприємстві перевищує 6 тис грн. Але, приємно, що крім преміювання, страхування та навчання, до соціального пакету працівників підприємства входить безкоштовне харчування і можливість виграти новий автомобіль під час розіграшу новорічної лотереї.

  Вважаю, що одним зі скарбів цього підприємства є його голова правління Олександр Жукотанський, який 18 років живе цим підприємством. Вдвічі приємно, що він також очолює рух роботодавців Київщини – Федерацію роботодавців Київського регіону, – поділився враженнями Голова Ради ФРУ Д. Олійник.

  ПАТ "Богуславська сільгосптехніка" – ще одне підприємство, яке викликало у всіх його відвідувачів гордість за національного виробника.

Підприємство спеціалізується на виробництві техніки з внесення рідких мінеральних добрив для захисту рослинництва. Підприємство змогло швидко адаптуватися до нових вимог українського і європейського сільського господарства. Як результат, вся лінійка оприскувачів цього виробника має європейський сертифікат. Крім попиту на національному ринку, підприємство 35% своєї продукції експортує до країн Євросоюзу. Про це свідчить і зростання обсягів виробництва, яке порівняно із минулим роком склало 38%. Керівник підприємства "Богуславська сільгосптехніка» Петро Гавриленко також очолює

об'єднання роботодавців Богуславського району.

 

Источник: http://www.fru.org.ua/ua/events/members-events/holova-fru-dmytro-oliinyk-vidvidav-dva-providnykh-silskohospodarskykh-pidpryiemstva-kyivshchyny-i-pospilkuvavsia-z-biznesom-rehionu

Прес-служба ФРУ