п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:45
01.12.2016

Голова Уряду: Підвищення мінімальної заробітної плати стимулюватиме зростання економіки і сприятиме відновленню справедливості - людям потрібно віддавати належне

   Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн з 1 січня буде стимулювати внутрішній попит, зростання економіки та виробництва в країні, а також відновлюватиме справедливість відносно громадян. Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в ефірі телеканалу "112 Україна" увечері середи.

  "Крок, щоби підвищити мінімальну заробітну плату в країні до 3200 грн - достатньо різкий крок, але є справедливим. Цей крок буде кроком відновлення, з одного боку, справедливості щодо оплати праці, зміни самої системи. Це буде стимулювати внутрішній попит, зростання економіки, зростання виробництва.

   Ми вважаємо, що це буде мати абсолютно позитивний ефект на економіку", - наголосив Володимир Гройсман.

  "Це абсолютно добре вплине і на економіку, і на реальний стан в країні. Людям потрібно віддавати все те, що їм належить", - зазначив він.

  Уряд тривалий час працював над тим, щоб забезпечити справедливість в оплаті праці українців, зазначив Володимир Гройсман.

  Він заперечив зауваження критиків та деяких політиків щодо нереальності такого підвищення: "Так буде. З 1 січня в Україні кожна працююча людина буде отримувати не менше 3200 грн. Крапка".

   З 1 грудня в країні також підвищуються соціальні стандарти на 10%, зазначив Голова Уряду.

  Такі зростання є невеликими, але вони відповідають реальним можливостям економіки, зауважив він.

  Уряд очікує ухвалення проекту Бюджету на 2017 рік, що знаходиться у Парламенті,  та суміжних законів, які дозволять здійснити такі виплати, зазначив Володимир Гройсман.

  "Моє завдання як Прем'єр-міністра розвивати національну економіку, створювати можливості для інвестування і виробництва в країні для того, щоб економіка зростала і все те, що ми отримаємо як результат від економіки, буде інвестоване в якість життя людини: якісну охорону здоров'я, освіту, заробітну плату, інфраструктуру і дороги", - наголосив Голова Уряду.

Урядовий портал