п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:22
09.12.2016

Павло Розенко зустрівся з Регіональним директором для Європи та Центральної Азії МОП Хайнцом Кьоллєром

  8 грудня, у рамках робочої поїздки Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка до Женеви, відбулась його зустріч з Регіональним директором для Європи та Центральної Азії Міжнародної організації праці (МОП) Хайнцом Кьоллєром, в ході якої сторони обговорили актуальні питання співробітництва між нашою державою та МОП.

  Під час зустрічі Павло Розенко на тому, що  Уряд України приділяє пріоритетну увагу забезпеченню соціального захисту населення. У цьому контексті, він зокрема, відзначив, що 11 листопада ц. р. Україна підписала Європейський кодекс соціального забезпечення, Верховною Радою України 6 грудня ц. р. прийнято законопроект про реформування системи оплати праці. «Уряд України запропонував безпрецедентний крок щодо підвищення мінімальної зарплати вдвічі - до 3200 гривень. Цей крок спрямований на посилення соціального захисту працівників, боротьбу з тіньовою економікою та забезпечить додаткові надходження до ПФ, які можна буде використати для впровадження нових пенсійних програм», - наголосив він.

  Керівництво МОП зі свого боку високо оцінило досягнення української сторони у запровадженні європейських стандартів у соціально-трудовій сфері шляхом формування сучасного трудового законодавства та підвищення вартості праці, а також висловило сподівання на подальшу ефективну взаємодію, зокрема в контексті реалізації ініціативи Міжнародної організації праці «Майбутнє праці».

Прес-служба Віце-прем`єр-міністра України